Daniele Santarelli’nin Uçakta “Türk Gibi” Oturmasına Yapılan Shoplar Hepinizi Güldürecek!

A Milli Kadın Voleybol oyuncularımız geçtiğimiz Pazar Sırbistan’ı yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Onlar hepimizi gururlandırdılar, adeta ülkeye taze bir hava kattılar. Haliyle oyuncularımız ve antrenörleri hakkında sosyal medyada goygoy da yapılmadı değil. Özellikle İtalyan antrenör Daniele Santarelli’nin sempatik tavırları ve bizden biri gibi olduğunu gösteren hareketleri çok konuşuldu. Bunlardan biri de Türkiye’ye dönerken uçaktaki oturma şekliydi.

Filenin Sultanları, geçtiğimiz Pazar günü rakibi Sırbistan’ı yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Tarihinde ilk defa şampiyon olan Türkiye, günlerdir bu olayı konuşuyor.

Maçtan sonra takım oyuncularının yaşadıkları, vatandaşların galibiyet hakkındaki sözleri ve toplumsal tartışmalar sosyal medyada gündem olarak yerini koruyor.

Takıma başarıyı yakalatan Vargas, Ebrar, Elif ve Zehra gibi voleybolcularımız hakkında bir sürü paylaşımlar yapılırken takım antrenörü Daniele Santarelli de sosyal medyada geniş yer buldu.

Erik dalı oynamasıyla herkesin beğenisini toplayan Santarelli, aslen İtalyan ancak kendisini her zaman Türk gibi hissettiğini de sıkça dile getiriyor.

Yurda uçakla dönüş sırasında oturduğu pozisyon ise bunu kanıtlayacak cinsten. Santarelli’nin Türk gibi oturma şekli son günlerde herkesin diline dolandı.

Sosyal medyada @wwinchesterdean adlı bir takipçi Daniele Santarelli’nin yer sofrasına shoplanmasını isteyince olanlar oldu! Bakalım Santarelli hangi hallere girdi?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x