Güzel Oyuncu Scarlett Johansson Uçakta Nasıl Çıplak Yakalandığını Anlattı

Yer aldığı projelerde gösterdiği performans ve güzelliği ile dillerden düşmeyen Scarlett Johansson, katıldığı bir televizyon programında nasıl çıplak yakalandığını anlattı.

Güzelliği ve yeteceği ile sık sık kendisinden söz ettiren 39 yaşındaki oyuncu Scarlett Johansson, bu defa talihsiz bir anısı ile konuşuluyor.

2018 yılında rol aldığı “Avengers” filminde birlikte çalıştığı oyuncu arkadaşları ile Jimmy Kimmel’ın programına katılan Scarlett Johansson, programda anlattığı anısı ile stüdyoda bulunan herkesi çok güldürdü.

Johansson, uçakta hiç tanımadığı bir kişiye nasıl çıplak yakalandığını anlattı. Johansson’un anısını anlatırken yüzünün kızardığı gözlerden kaçmadı.

Johansson, “Uçakta tuvaleti kullanıyordum, sanırım kapıyı kilitlemedim. Bazen olur. Bilmiyorum, kitledim sanıyordum! Sonra tuvalet kağıdını almaya gittim ve alt tarafım tamamen çıplakken yakalandım.” sözleriyle anlattı.

Johansson’un talihsiz anısını paylaştığı bu programa Danai Guira, Mark Ruffalo ve Dave Bautista gibi isimlerde bulunuyordu.

Uzun yıllar birlikte çalışan isimlere Jimmy Kimmel, birbirlerini ne kadar tanıdıklarının testini yaparak oyuncuları test etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x