TP-Link, Kasa Akıllı Cihazlarla Sorunsuz Entegrasyon Sağlayan Tapo Uygulaması 3.0’ı Tanıttı

Bir TP-Link markası ve küresel akıllı ev ürünleri sağlayıcısı olan Tapo, yakın zamanda Tapo Uygulaması 3.0’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu önemli güncelleme, Kasa Smart cihazlarıyla kusursuz uyumluluğa sahip olup, sektör lideri iki markanın tek bir uygulama altında çığır açıcı bir birleşimine işaret ediyor.

Tapo Uygulaması 3.0, ürün uyumluluğunu Kasa Akıllı cihazlara genişleterek yepyeni bir akıllı ev deneyimi sunuyor. Bu entegrasyon, kullanıcıların TP-Link’in geniş yelpazedeki akıllı ev ürünlerini ve kategorilerini keşfetmesine olanak tanıyarak markalarımız içerisinde daha kapsamlı ve uyumlu bir akıllı ev ekosistemi sağlıyor. Bu entegrasyona rağmen Kasa Smart ve Tapo farklı ve bağımsız markalar olmaya devam ediyor. Kasa Akıllı cihazları Tapo Uygulamasına taşındığında, kullanıcılar hem Tapo Uygulamasındaki hem de Kasa uygulamasındaki cihazları normal şekilde yönetmeye devam edebiliyor.

Tapo Uygulaması, kullanıcı arayüzünün (UI) tasarımının tamamen elden geçirilmesini ve uygulamanın yanıt verme hızında önemli bir iyileştirmeyi içeren kapsamlı optimizasyon çalışmalarımızla geliştirildi. Yenilenen kullanıcı arayüzüyle kullanıcılar, uygulamada gezinmeyi ve etkileşimi kusursuz hale getiren daha sezgisel ve görsel olarak çekici bir arayüz bulacak. Ayrıca, keyifli ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için uygulamanın yanıt verme hızını optimize ederek daha hızlı ve daha verimli performansı garanti ediyor.

Kasa Smart ve Tapo akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapma zahmetine veda edin. Tapo Uygulaması 3.0 ile kullanıcılar hem Kasa Smart hem de Tapo cihazlarını tek bir arayüzden zahmetsizce yönetebiliyor ve kullanıcı deneyimini kolaylaştırarak rahatlığı artırabiliyor. Akıllı ev otomasyonunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın ve daha geniş bir yelpazedeki akıllı ürünleri tek bir merkezi konumdan kontrol etmenin avantajlarından yararlanın.

Akıllı rutinleri yeniden yapılandırmanıza gerek kalmadan Tapo Uygulaması 3.0’a sorunsuz geçişin keyfini çıkarın. Cihazlar, gruplar, akıllı eylemler, sahneler, zamanlayıcılar, uzakta modu ve programlar dahil olmak üzere tüm Kasa Smart kurulumları otomatik olarak Tapo Uygulaması 3.0 ile senkronize etmek mümkün.

Kullanılabilirlik

Kasa Smart entegrasyonuna sahip Tapo Uygulaması 3.0 artık Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebili

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x